Menu search-web

Zapojené školy

Mapa zapojených škol

Seznam škol aktuálně zapojených do projektu

  • 1. Slovanské gymnázium Praha 1
  • 1. ZŠ, Západní 18, Plzeň
  • 1. ZŠ, Západní 18, Plzeň
  • 1.ZŠ Hořovice
  • 1st International School of Ostrava
  • 2. ZŠ Bochov
  • Arcibiskupské gymnázium Praha
  • Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
  • Be open, Praha
  • Biskupské gymnázium Brno
  • Biskupské gymnázium, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové
  • Centrum odborné přípravy Integrované střední školy Valašské Meziříčí
  • Česká škola bez hranic
  • Česká škola bez hranic Mnichov
  • Česká škola bez hranic Rhein-Main
  • Česká škola Boston, USA
  • Česko-anglické gymnázium, České Budějovice
  • Český klub Zürich
  • ČZA Mělník
  • ESOZ Chomutov
  • FZŠ a MŠ Barrandov II, V Remízku 919, Praha 5
  • FZŠ PedF UK ZŠ Slovenská, Slovenská 27, Praha 2, 120 00
  • FZŠ s RVJ, Drtinova 1, Praha 5
  • GPOA Znojmo
  • Gymnázium a OA Bučovice, p. o.
  • Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
  • Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
  • Gymnázium a SPŠ Duchcov
  • Gymnázium a Střední odborná škola dr. V. Šmejkala, Ústí nad Labem, p.o.
  • Gymnázium a střední odborná škola Chodov
  • Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany
  • Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
  • Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
  • Gymnázium Brno, Vídeňská
  • Gymnázium Broumov
  • Gymnázium Česká 64, České Budějovice
  • Gymnázium Děčín
  • Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
  • Gymnázium Dr. Karla Polesného, Znojmo
  • Gymnázium Duhovka, Praha 7
  • Gymnázium Evolution, Praha
  • Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
  • Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
  • Gymnázium Chomutov
  • Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
  • Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem
  • Gymnázium Jana Keplera, Praha
  • Gymnázium Josefa Božka Český Těšín
  • Gymnázium Kadaň
  • Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  • Gymnázium Lanškroun
  • Gymnázium Luďka Pika,Plzeň
  • Gymnázium Mnichovo Hradiště
  • Gymnázium Mojmírovo náměstí, Brno - Královo Pole
  • Gymnazium Na Pražačce, Praha
  • Gymnázium Na Zatlance, Praha 5
  • Gymnázium Nový PORG
  • Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
  • Gymnázium Ostrov
  • Gymnázium Písek
  • Gymnázium Polička
  • Gymnázium Prachatice
  • Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1
  • Gymnázium Rokycany
  • Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
  • Gymnázium Špitálská, Praha 9
  • Gymnázium Šternberk
  • Gymnázium Šumperk
  • Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
  • Gymnázium Teplice
  • Gymnázium Třeboň Na Sadech 308
  • Gymnázium Ústavní, Praha Bohnice
  • Gymnázium V. Hlavatého, Louny
  • Gymnázium V. Nováka Jindřichův Hradec
  • Gymnázium Velké Meziříčí
  • Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě
  • Gymnázium Voděradská, Praha 10
  • Gymnázium Žďár nad Sázavou
  • Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884
  • Gymnázium, OA a Jazyková škola Hodonín
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
  • Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
  • Hotelová škola Plzeň
  • Hotelová škola, VOŠ hotelnictví a turismu, Poděbrady
  • Christian International School of Prague
  • Integrovaná střední škola technická Benešov
  • ISŠ Na karmeli 206, Mladá Boleslav
  • ISŠ Slavkov u Brna
  • ISŠTE Sokolov
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
  • Karlínská OA a VOŠE
  • Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
  • Komunitní škola Zeměkvítek
  • Konzervatoř Duncan centre, Praha 4
  • Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Liberec
  • Malostranské gymnázium, Praha 1
  • Masarykova ZŠ Horní Bříza
  • Masarykovo gymnázium Příbor
  • Mendelovo gymnázium Opava
  • Mensa gymnázium Praha 17
  • Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
  • Moravskoslezská obchodní akademie Slezská Ostrava
  • MŠ, ZŠ a SŠ Prointepo s.r.o., Hradec Králové
  • Naše škola, Liteň
  • OA a SOŠZE, Žatec, p. o.
  • OA a VOŠE Tábor
  • Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
  • Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko
  • Park Lane school, Praha
  • Podkrušnohorské gymnázium Most
  • ScioŠkola Brno
  • ScioŠkola Jihlava - základní škola, s.r.o.
  • ScioŠkola Praha 4
  • Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5
  • SOŠ a SOU Horšovský Týn
  • SOŠ a SOU Jičínská 762 Mladá Boleslav
  • SOŠ a SOU Kaplice
  • SOŠ a SOU Kladno, Náměstí Edvarda Beneše 2353
  • SOŠ a SOU Neratovice
  • SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora
  • SOŠ a SOU, Mladá Boleslav, Jičínská 762
  • SOŠ Litvínov
  • SOŠ pro administrativu EU
  • SOŠ Šumperk, Zemědělská 3
  • SOU U Krbu 524, Praha 10
  • Soukromá obchodní akademie Žatec
  • SPGŠ Karlovy Vary
  • Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno
  • SPŠ a VOŠ Chomutov
  • SPŠ Česká Lípa
  • SPŠ dopravní, Praha 5
  • SPŠ strojní a stavební Tábor
  • SPŠ, SOŠ a SOU Nové Město nad Metují
  • SPŠ,SOŠ a SOU, Hradec Králové
  • SPŠS Havlíčkův Brod
  • SSŠMEP Most
  • SŠ Černovice
  • SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek - Místek
  • SŠ logistická Dalovice
  • SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, Ústí nad Labem, p. o.
  • SŠ polygrafická, Olomouc
  • SŠ veřejnoprávní a VOŠ prevence kriminality a krizového řízení Praha
  • SŠA, s.r.o. v Prostějově
  • SŠAI Weilova, Praha 15
  • SŠE Lipník nad Bečvou
  • SŠLVT Odelana Voda
  • SŠTO Dačice, Strojírenská 3
  • SŠZS Chrudim
  • SŠŽ Sokolov
  • Stredná odborná škola pedagogická Turčianske Teplice, Slovensko
  • Střední lesnická škola Žlutice, p.o.
  • Střední oddborná škola SCHOLA HUMANITAS Litvínov
  • Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a OA Břeclav
  • Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675
  • Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Náchod
  • Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, Pardubice
  • Střední škola gastronomická a hotelová, s.r.o., Praha 4
  • Střední škola obchodu, služeb a řemesel a JŠ s právem SJZ, Tábor
  • Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s. r. o.
  • Střední škola polytechnická Brno, Jílová, p. o.
  • Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
  • Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická, Hronov
  • Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh
  • Střední škola spojů a informatiky, Tábor
  • Střední škola technická a gastronomická Blansko
  • Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
  • Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk
  • Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova
  • Střední zdravotnická škola Pardubice
  • Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, p.o.
  • SZS - Jaselská Brno
  • SZŠ a VOŠZ Karlovy Vary
  • SZŠ Hranice
  • SZŠ Šumperk
  • T. G. Masaryk Czech School Chicago
  • The International School of Brno
  • TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
  • VOŠ a SOŠ Březnice
  • VOŠ, JŠ a SPŠ Kutná Hora
  • VOŠP a SPgŠ Litomyšl
  • VOŠPa SPgŠ Litomyšl
  • VOŠZ a SZŠ Hradec Králové
  • VOŠ a SŠ, s. r. o., České Budějovice
  • ZŠ a G Vítkov
  • ZŠ a gymnázium města Konice
  • ZŠ a MŠ Besednice
  • ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina
  • ZŠ a MŠ Dolní Beřkovice
  • ZŠ a MŠ Dolní Loučky
  • ZŠ a MŠ generála Pattona, Dýšina
  • ZŠ a MŠ Herálec 38, 582 55
  • ZŠ a MŠ Hrádek
  • ZŠ A MŠ J. A. Komenského Nivnice
  • ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec 438 01
  • ZŠ A MŠ Kladno, Doberská 323
  • ZŠ a MŠ Klíč s.r.o., Česká Lípa
  • ZŠ a MŠ Kostomlaty pod Milešovkou
  • ZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška, Dolní Bělá
  • ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic 22, 130 00 Praha 3
  • ZŠ a MŠ Okružní 57, Aš
  • ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou
  • ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
  • ZŠ a MŠ Petra Strozziho, Za Invalidovnou 3, Praha 8
  • ZŠ a MŠ Písek, Písek 184, PSČ 739 84
  • ZŠ a MŠ Pohádka, Mandysova1434, Hradec Králové
  • ZŠ a MŠ Pozořice
  • ZŠ a MŠ Radonice
  • ZŠ a MŠ Sdružení, Praha 4
  • ZŠ a MŠ Tábor
  • ZŠ a MŠ TGM Horní Bečva
  • ZŠ a MŠ Určice
  • ZŠ a MŠ Žarošice, okres Hodonín
  • ZŠ a MŠ Želešice, příspěvková organizace
  • ZŠ a Praktická škola Nové Město na Moravě, Malá 154
  • ZŠ a ZUŠ Frýdlant
  • ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec
  • ZŠ Albrechtice nad Vltavou
  • ZŠ Amos Psáry
  • ZŠ Angel.Praha 12
  • ZŠ Archa Petroupim
  • ZŠ B. Bolzana, Tábor
  • ZŠ B. Němcové Dačice
  • ZŠ Boskovice
  • ZŠ Brána jazyků s RVM, Praha 1
  • ZŠ Brno, Hudcova
  • ZŠ Brno, Chalabalova 2
  • ZŠ Bystřice pod Lopeníkem
  • ZŠ ČSA 210 Veselí nad Lužnicí
  • ZŠ Dačice
  • ZŠ Dr.Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice
  • ZŠ Edvarda Beneše
  • ZŠ Edvarda Beneše, Čakovice
  • ZŠ Fr. Plamínkové, Praha 7
  • ZŠ Horácké nám.13, Brno
  • ZŠ Hustopeče, Nádražní 4
  • ZŠ Chrást u Plzně
  • ZŠ J.A. Komenského, Praha Břevnov
  • ZŠ Jabloňová, Liberec
  • ZŠ Jaklovce, Slovensko
  • ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
  • ZŠ Jana Wericha, Praha 6 - Řepy
  • ZŠ Janského, Praha 13
  • ZŠ Járy Cimrmana Praha - Lysolaje
  • ZŠ Jemnice
  • ZŠ Jindřichův Hradec I, Štítného 121
  • ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova 160,
  • ZŠ Karla Vokáče Strašice
  • ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská l9, p.o.
  • ZŠ Klobouky u Brna
  • ZŠ Klobouky, okres Kladno
  • ZŠ Kobyly
  • ZŠ Kolín
  • ZŠ Komenského 1720, Staré Město, okr. UH
  • ZŠ Kopidlno
  • ZŠ Košťany
  • ZŠ Kozlovice
  • ZŠ Králíky
  • ZŠ Krhanice
  • ZŠ Křesomyslova, Praha 4
  • ZŠ Kunovice, Červená cesta 853
  • ZŠ Květnového vítězství Praha 4
  • ZŠ Kynšperk nad Ohří
  • ZŠ Liberec, Lesní 575/12
  • ZŠ Lidická 31/18, Bílina
  • ZŠ Litovel, Jungmannova 655
  • ZŠ Londýnská, Praha 2
  • ZŠ M. Pujmanové, Havířov
  • ZŠ Maltézských rytířů, Kladno
  • ZŠ Mendelova, Praha 4
  • ZŠ Mendíků, Praha 4 - Michle
  • ZŠ Mikulov
  • ZŠ Milín
  • ZŠ Mníšek pod Brdy
  • ZŠ Moravany
  • ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218
  • ZŠ Morkovice
  • ZŠ Most, Okružní 1235
  • ZŠ Mozaika, o.p.s. Rychnov n.Kn. - ŠKOLAMYŠL
  • ZŠ MPB Neratovice
  • ZŠ Na Habru Hořice
  • ZŠ Na horu, Jilemnice
  • ZŠ Na Výběžku, Liberec
  • ZŠ Náměstí míru, Liberec
  • ZŠ Nasavrky, okres Chrudim
  • ZŠ Nový Hrozenkov
  • ZŠ Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace
  • ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
  • ZŠ Ostrava Poruba, Dětská 915
  • ZŠ Otokara Březiny, Jihlava
  • ZŠ Písnická v Praze 12
  • ZŠ Plzeň
  • ZŠ Pražačka
  • ZŠ pro žáky s poruchami zraku, Praha 2
  • ZŠ Příbor, Jičínská 486
  • ZŠ Slivenec, Praha 5
  • ZŠ Sokolnice
  • ZŠ Stoliňská 823, Praha 9
  • ZŠ Suchdol nad Lužnicí
  • ZŠ Sulice
  • ZŠ sv. Voršily v Praze
  • ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského 234
  • ZŠ Šlapanice
  • ZŠ Šternberk, Olomoucká 76
  • ZŠ T. G. Masaryka Milovice
  • ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
  • ZŠ T.G.Masaryka, Pyšely
  • ZŠ Trmice
  • ZŠ Trnka Dobříš
  • ZŠ Tuklaty Na Rafandě 14
  • ZŠ Turnov
  • ZŠ U Školské zahrady, Praha 8
  • ZŠ Uherský Brod, Mariánské nám.41
  • ZŠ Uničov
  • ZŠ Václavkova, Mladá Boleslav
  • ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov
  • ZŠ Velká Bíteš, Sadová 579, 595 01
  • ZŠ Velké Popovice
  • ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm
  • ZŠ Vodičkova 22, Praha 1
  • ZŠ Volyně
  • ZŠ Zlín, Kvítková 4338
  • ZŠ Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace
  • ZŠ Židlochovice
  • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
  • ZUŠ Teplice

Copyright © 2019, Rok revoluce 1989, Všechna práva vyhrazena |